Płyn do dezynfekcji rąk Kastellsept 5l

90,00 zł
Brutto

KASTELLSEPT HANDS PRO to płyn biobójczy na bazie alkoholu etylowego dedykowany do dezynfekcji rąk metodą wcierania. Posiada właściwości bakteriobójcze, drożdżakobójcze oraz wirusobójcze. Polecany do szybkiej dezynfekcji rąk w gospodarstwach domowych, instytucjach publicznych takich jak sklepy, biura, kina, teatry, salony kosmetyczne itp. jak i w placówkach służby zdrowia. Charakteryzuje się przyjemnym jabłkowym zapachem, nie wysusza dłoni dzięki składnikowi ochronnemu. Nie pozostawia uczucia klejących się rąk. Dzięki płynnej konsystencji i niskiej lepkości może być stosowany do automatycznych dozowników na natryskiem. Produkt jest gotowy do użycia. Nie wymaga spłukiwania po dezynfekcji.

Produkt jest do użytku powszechnego.

Ilość

Dodatek ochronny pozwala zniwelować wysuszające właściwości alkoholu chroniąc skórę przed niebezpiecznymi mikropęknięciami.


KASTELLSEPT HANDS PRO 
 posiada pozwolenie na obrót jako produkt biobójczy o numerze 8277/20 w rejestracji krajowej wystawione przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych do dnia 31.12.2024 r.

72% ETANOLU. Zawartość substancji czynnej potwierdzona przez WHO jako skuteczna w walce z korona-wirusem SARS-CoV2.

Specyficzne kody

Produkt nie ma jeszcze żadnej oceny.

16 innych produktów w tej samej kategorii

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.