Marka sprzatamy.com istnieje już od 1999 roku, nasza historia jest opowieścią o ciągłej walce i mozolnym rozwoju.

Zaczynaliśmy z kilkoma drobnymi sprzętami do sprzątania takimi jak ściągaczka do mycia okien, drabina, mop i aż 1 odkurzacz piorący. Z czasem zwiększaliśmy nasz park maszyn i zwiększaliśmy zatrudnienie. Zajmowaliśmy się sprzątaniem biur, domów, hoteli, wspólnot mieszkaniowych ale wyspecjalizowaliśmy się w czyszczeniu dużych budów oraz zabezpieczaniu powierzchni powłokami polimerowymi czy w późniejszym okresie lakierami poliuretanowymi marki Dr. Schutz.

 Pomogliśmy wielu inwestorom zakończyć z sukcesem duże inwestycje bo wiadomo, że sprzątnięta i czysta budowa to dla wykonawcy inwestycji przysłowiowa wisienka na torcie.

Dlaczego założyliśmy nasz sklep internetowy ?

To proste, zawsze dzieliliśmy się naszą wiedzą i pomagaliśmy innym firmom, hotelom, ośrodkom wczasowym czy po prostu znajomym i klientom dobrać sprzęt oraz środki chemiczne, które będą najlepszymi dla niech rozwiązaniami w zakresie utrzymania czystości.

Dlatego postanowiliśmy wyjść z tym dalej, w świat bo to takie proste.

Marka sprzatamy.com jest własnością:

Firmy Usługowej A&P2 Kazimierz Walijewski, 

ul. Wiosenna 10/1, 78-100 Kołobrzeg 

NIP 6711473428

Stacjonarnie mieścimy się w Kołobrzegu przy u. Jedności Narodowej 58D, gdzie zawsze możecie do nas wpaść, wypić kawę i porozmawiać niekoniecznie o sprzątaniu.

biuro wnętrze

Napisz do nas sklep@sprzatamy.com lub zadzwoń 603607806