Gtechniq I2 Tri-Clean: Antybakteryjny płyn do czyszczenia wnętrza 500ml

89,00 zł
Brutto

I2 Tri Clean to najskuteczniejszy i bardzo prosty w użyciu środek do czyszczenia wnętrza samochodu. Jako jedyny produkt wśród kosmetyków samochodowych został stworzony we współpracy z firmą BioCote specjalizującą się opracowywaniu technologii antybakteryjnych. Zastosowanie I2 zatrzymuje rozwój bakterii i mikroorganizmów we wnętrzu Twojego samochodu, redukując ich liczbę o 99%.

Dzięki testom przeprowadzonym zgodnie z normą EN 14476, możemy potwierdzić, że produkt Gtechniq I2 Tri-Clean zawiera składnik, który skutecznie zwalcza i zabija koronawirusa (w szczególności MERS-CoV i BCoV). Te wyniki również potwierdzają, że Gtechniq ââI2 Tri-Clean bardzo dobrze sprawdza się jako środek dezynfekujący.

Ilość

Czyści szybko i skutecznie, pochłania nieprzyjemne zapachy, jest bezpieczny dla środowiska i może być używany zarówno na desce rozdzielczej, siedzeniach, skórze, wykładzinie, tapicerce materiałowej czy boczkach drzwi.

BioCote to technologia, która chroni powierzchnię przed drobnoustrojami, stwarzając zaporę przed ich negatywnym oddziaływaniem na wnętrze Twojego samochodu. Dzięki technologii BioCote:

  • zaimpregnowana powierzchnia staje się bardziej higieniczna
  • plastiki na dłużej zachowują swoją świeżość
  • ograniczna do minimum rozwój bakterii i innych drobnoustrojów zagrażającym Twojemu zdrowiu

Technologia BioCote jest powszechnie stosowana jako ochrona przed drobnoustrojami w:

  • szpitalach
  • punktach weterynaryjnych
  • karetkach

A dzięki produktom Gtechniq, także we wnętrzu Twojego samochodu.

Specyficzne kody

Produkt nie ma jeszcze żadnej oceny.

16 innych produktów w tej samej kategorii

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.