Płyn do mycia sanitariatów z efektem świeżości Kiehl 1l Oxycal
  • Płyn do mycia sanitariatów z efektem świeżości Kiehl 1l Oxycal

Płyn do mycia sanitariatów z efektem świeżości Kiehl 1l Oxycal

34,58 zł
Brutto

Innowacyjna mieszanina kwasów w połączeniu ze składnikami rozszczepiającymi tlen umożliwia szybkie czyszczenie o działaniu wybielającym w całym mokrym obszarze sanitarnym. Utleniające działanie tlenu neutralizuje nieprzyjemne zapachy i poprawia jakość powietrza w sanitariatach na zasadzie efektu świeżości. Uwalniany przez produkt Oxycal tlen wybiela przy regularnym użyciu ciemne plamy i przebarwienia. Produkt doskonale nadaje się do obszarów o wysokiej frekwencji np. lotniska, dworce itp.

Ilość

SKŁAD (wg 64812004/WE)

Niejonowe związki powierzchniowo- czynne < 5 %, kwasy organiczne, środki wybielające na bazie tlenu, stabilizatory, substancje zapachowe.
pH (koncentratu): ok. 1,5
pH (roztworu roboczego): ok.7

OBSZAR ZASTOSOWANIA

Do kwaso- i wodoodpornych powierzchni oraz przedmiotów takich jak: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe, muszle WC i pisuary z ceramiki, porcelany i stali szlachetnej w obszarze sanitarnym oraz w innych obszarach, gdzie istnieje potrzeba przyjaznego dla materiału usuwania osadów wapiennych z równoczesnym działaniem wybielającym i poprawą jakości powietrza.

Uwaga!
Produkt nie nadaje się do przedmiotów i powierzchni z poliamidu, emaliowanych wanien i umywalek oraz powierzchni zawierających wapń (np. marmur).

SPOSÓB UĹťYCIA

Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie produktu.

Mycie powierzchni/ Mycie:
Nierozcieńczony produkt nanieść na mokrą ściereczkę lub nieostrą gąbkę, czyścić powierzchnię, spłukać lub zmyć wodą. W przypadku muszli WC nierozcieńczonym środkiem spryskać muszlę pod krawędzią, szorować szczotką do WC, po krótkim czasie działania spłukać wodą.
lub
1 -2 szpryce na 4-8 L zimnej wody. Roztwór roboczy nanieść na powierzchnię, myć przy pomocy gąbki, ściereczki lub mopa, na zakończenie spłukać lub zmyć czystą wodą. WC umyć przy pomocy szczotki.

Mycie gruntowne/ usuwanie wapnia:
Nierozcieńczony produkt lub w rozcieńczeniu 1:5 rozprowadzić na powierzchni. Powierzchnię wyczyścić a następnie zmyć wodą.

j403001

Specyficzne kody

Produkt nie ma jeszcze żadnej oceny.

16 innych produktów w tej samej kategorii

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: