Płyn do mycia 1-stopniowego Kiehl Profloor Konzentrat
  • Płyn do mycia 1-stopniowego Kiehl Profloor Konzentrat

Płyn do mycia 1-stopniowego Kiehl Profloor Konzentrat

42,00 zł
Brutto

dealny do mycia i pielęgnacji wykładzin podłogowych w procesie mycia jednostopniowego. Specjalna kombinacja związków powierzchniowo- czynnych delikatnie rozpuszcza brud na powierzchni i wiąże go w tekstyliach mopa. Profloor utrzymuje przez długi czas właściwości chłonne mopa, ponieważ brud nie przylega trwale do włókien tekstylnych a poprzez zanurzenie mopa w roztworze następuje jego intensywne wypłukanie.

Dostępny również w pojemnościach 25ml i 200l - o cenę zapytaj sprzedawcę.

Pojemność
Ilość

W odróżnieniu od zwykłych środków czyszcząco- pielęgnacyjnych Profloor pozostawia na powierzchni wysokomolekularny film związków powierzchniowo- czynnych, który nadaje powierzchni zadbany wygląd. Film ten polerowany jest maszyną szybkoobrotową, przy czym jego właściwości wymiany substancji pielęgnacyjnych pozostają niezmienne, tzn. że podczas każdego procesu czyszczenia dochodzi do ich odnowienia. Profloor gwarantuje dobry wygląd, przyjemny zapach. Jest przyjazny dla skóry.
Związki powierzchniowo-czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90%.

SKŁAD
Niejonowe związki powierzchniowo-czynne, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, środek dyspergujący, barwniki, substancje zapachowe.
pH koncentratu = ok. 8,5 pH 1 % w wodzie = ok. 7,5

ZASTOSOWANIE
Idealny do wodoodpornych, szczelnych powierzchni jak np.: wykładziny z poliolefinu, winylu, z CV z przezroczystą, błyszczącą warstwą użytkową lub jej ulepszeniem, do elastycznych wykładzin podłogowych z powłoką lub po pielęgnacji jak np.: PCV, linoleum, kauczuk.
Nadaje się do szlifowanego/ polerowanego kamienia naturalnego i sztucznego, jak i do chłonnych podłóg kamiennych z powłoką lub impregnowanych.
Szczególnie dobry do wodoodpornych powierzchni z parkietu, desek drewnianych, zabezpieczonego parkietu z korka i laminatu.
Te podłogi należy myć nie na mokro lecz na wilgotno!

SPOSÓB UĹťYCIA
1 doza ( nakrętka dozująca) = 25 ml
Mycie bieżące: Mycie jednostopniowe z pielęgnacją wyciśniętym mopem: 1 doza na 8 L wody.
Mop zanurzyć w roztworze środka, dobrze wycisnąć, myć jednostopniowo.

ZUZYCIE NA M2
Mycie bieżące: 0,08 ml

NR PZH HK/B/1445/01/99

j300702

Specyficzne kody

ean13
4031255003320

Produkt nie ma jeszcze żadnej oceny.

16 innych produktów w tej samej kategorii

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: