Emulsja pielęgnacyjna wolna od soli metalicznych 5l Kiehl Trend
  • Emulsja pielęgnacyjna wolna od soli metalicznych 5l Kiehl Trend

Emulsja pielęgnacyjna wolna od soli metalicznych 5l Kiehl Trend

215,98 zł
Brutto

Emulsja pielęgnacyjna do ekologicznej pielęgnacji podłóg w obiektach przeznaczenia publicznego i przemysłowego. Stosowany w koncentracie lub w rozcieńczeniu z wodą pozostawia samonabłyszczający się, wysychający bez smug film pielęgnacyjny. Osiągany jest w ten sposób współczynnik śliskości zgodnie z DIN 18032 Część 2 pomiędzy 0,4 a 0,6 (sprawdzony przez FMPA Baden-WĂźrttemberg, Otto-Graf-Institut). Trend sprawia, że podłogi są antypoślizgowe i wypełnia tym samym wymagania hal sportowych.

Ilość

Skład

Anionowe i niejonowe związki powierzchniowo-czynne, woski, polimery, substancje zapachowe. pH w koncentracie = ok. 8,5-9

Zastosowanie

Do wszystkich wodoodpornych, twardych i elastycznych wykładzin podłogowych takich jak: PCV, linoleum, guma, wykładziny wielowarstwowe CV, poliolefiny, marmur, obrobiony beton, sztuczny kamień z wyjątkiem obszaru mokrego. Nadaje się także do ochrony zabezpieczenia podłóg korkowych i drewnianych. Nie używać do wykładzin z przezroczystą warstwa użytkową, nie zabezpieczonych podłóg korkowych i drewnianych.

Sposób użycia

Pielęgnacja pierwsza umytej podłogi: Do chłonnych podłóg użyć nie rozcieńczony środek, do mniej chłonnych rozcieńczyć w stosunku 1:1 z zimną wodą. Nałożyć 1-2 warstwy w odstępach 30 minutowych.

Impregnacja porowatych podłóg kamiennych: Trend 1:1- 1:3 rozcieńczyć z zimną wodą i nałożyć 1-2 cienkie warstwy np. płaskim mopem.

Pielęgnacja późniejsza po uprzednim myciu okresowym: Trend nie rozcieńczony lub rozcieńczony 1:1 rozprowadzić równomiernie cienkimi warstwami mopem płaskim (1-2). Wyschniętą powłokę pielęgnacyjną należy zagęścić poprzez polerowanie maszyną szybkoobrotową (300-1 600 obr./min.) i padem Multi-Disc. Wypolerowana powłoka nie jest śliska.

Zużycie na m2

Pielęgnacja pierwsza: 12,5-25 ml na warstwę Pielęgnacja późniejsza: 12,5-25 ml na warstwę

Chronić przed mrozem!

j200405

Specyficzne kody

Produkt nie ma jeszcze żadnej oceny.

16 innych produktów w tej samej kategorii

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.