Płyn do mycia gruntownego płytek gresowych Kiehl Corvett
  • Płyn do mycia gruntownego płytek gresowych Kiehl Corvett

Płyn do mycia gruntownego płytek gresowych Kiehl Corvett

27,00 zł
Brutto

Wnikający głęboko w pory, mocno zasadowy płyn do mycia gruntownego fliz podłogowych z mikroporami. Dzięki wysokiej skuteczności działania i dużej zdolności transportowania brudu roztwór roboczy przenika pory i usuwa z nich podczas szorowania zalegający brud.

Pojemność
Ilość

Skład (wg 648/2004/WE) Anionowe związki powierzchniowo-czynne 5-15 %, niejonowe związki powierzchniowoczynne < 5 %, barwniki, substancje zapachowe. pH (koncentratu): ok. 13 pH (roztworu roboczego): ok.11 Obszar zastosowania Do mycia gruntownego wszystkich zasado- i wodoodpornych fliz podłogowych o gładkiej, szorstkiej lub mikroporowatej powierzchni np. płytek gresowych, płyt bezpieczeństwa w obszarze wewnętrznym i zewnętrznym. Nie nadaje się do linoleum, gumy oraz podłóg z kamienia naturalnego i sztucznego zawierającego wapń takich jak: marmur! Zabezpieczyć powierzchnie sąsiadujące!

Sposób użycia Mycie gruntowne (maszyną jednotarczową / maszyną szorująco- zbierającą): W zależności od zabrudzenia 100-800 ml na 8 L zimnej wody. Roztwór roboczy rozprowadzić na podłodze, chwilę odczekać, szorować. Umytą podłogę zmyć gruntownie czystą wodą. W przypadku wzmożonego powstawania piany dodać do zbiornika na brudną wodę odpieniacz " Entschäumer".

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania produktu!

Wskazówka: Ponieważ produkt zawiera naturalne surowce zmiana odcienia zabarwienia płynu jest zjawiskiem normalnym.

4031255000015

Specyficzne kody

EAN13
4031255000015

Produkt nie ma jeszcze żadnej oceny.

16 innych produktów w tej samej kategorii

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: