Kleen Fosgalit Wzmacniacz Alkalicznych Środków Do Gruntownego I Przemysłowego Czyszczenia 1l

42,44 zł
Brutto

Jest to środek do usuwania powłok polimerowych oraz wzmacniania działania produktów TERRANO i TRERRADUR. Bez żadnego problemu można go użyć na wszystkich podłogach, które są odporne na działanie wody i rozpuszczalników. Przypadku wzmacniania roztworów innych produktów, pH pozostaje niezmienione.

Pojemność
Ilość

ZASTOSOWANIE:
Do czyszczenia wszystkich powierzchni odpornych na rozpuszczalniki i wodę, takich jak wykładziny przemysłowe, jastrych, beton, kamień naturalny i sztuczny, gres, PVC, linoleum, kauczuk, terazzo.
Uwaga! Nie stosować na nieodporne powierzchnie, takie jak: asfalt, powierzchnie lakierowane. Przed zastosowaniem sprawdzić odporność powierzchni w mało widocznym miejscu. 

DOZOWANIE:

Do czyszczenia gruntownego: przygotować roztwór roboczy 0,8–2,5 litra środka na 8 litrów zimnej wody. Nanieść ręcznie lub maszynowo na podłogę, czyścić odpowiednim padem, zebrać zabrudzony roztwór odkurzaczem i spłukać czystą wodą. Jako środek wzmacniający wszystkie alkaliczne preparaty: do gotowego roztworu czyszczącego dodać 10% FOSGALIT-u. Wartość pH roztworu pozostanie bez zmian.

Specyficzne kody

Produkt nie ma jeszcze żadnej oceny.

16 innych produktów w tej samej kategorii