Płyn myjący do szybkiej dezynfekcji koronawirus Kiehl RapiDes 750ml

47,00 zł
Brutto

Produkt myjący w roztworze gotowym do użycia przeznaczony do jednoczesnego mycia i wolnej od smug dezynfekcji wszystkich obszarów, w których wymagana jest szybka i pewna mikrobiologiczna skuteczność działania oraz krótki czas wysychania.

Kiehl Rapides nadaje się do jednoczesnego mycia i dezynfekcji wszelkiego rodzaju powierzchni odpornych na działanie alkoholu: ze stali szlachetnej, szkła, aluminium, ceramiki, tworzywa sztucznego odpornego na działanie alkoholu itp. w szpitalach, domach spokojnej starości, szkołach, przedszkolach itp.

Nie stosować do szkła akrylowego i powierzchni wrażliwych na działanie alkoholu oraz do powierzchni lakierowanych.

Produkt sprzedawany bez spryskiwacza do butelki.

Produkt ma 8% VAT

Ilość

Cechy

  • Nadaje się do pracy w ramach systemu H.A.C.C.P
  • Zdezynfekowane powierzchnie mogą być używane zaraz po wyschnięciu.
  • Produkt przetestowany wg EN 1276, EN 1650, EN 13697; skuteczny wobec bakterii, drożdży oraz wirusów.
  • Formuła Kiehl-RapiDĂŠs wolna od aldehydów, substancji zapachowych i barwników działa również wobec problematycznych zarazków takich np. jak Salmonella, Listeria, EHEC, MRSA.
  • Ze względu na skuteczność wobec bakterii i drożdży także w temp. 4°C, Kiehl-RapiDĂŠs nadaje się również do mycia z dezynfekcją transportu chłodniczego, mebli chłodniczych, lodówek, lad chłodniczych itp.
  • Produkt znajduje się w wykazie środków dezynfekcyjnych IHO. Został ujęty na liście FiBL-Liste Ăko-Verarbeitung 2013.

Właściwości

  • ph produktu: ok. 7

Sposób użycia

  • Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie produktu. Należy wcześniej usunąć duże zabrudzenia. W zależności od obszaru zastosowania należy używać butelek z rozpylaczem (nie produkującym areozole) lub ze spryskiwaczem.
  • Mycie z dezynfekcją: Nierozcieńczonym produktem zwilżyć całkowicie powierzchnię, urządzenia, przedmioty, które podczas działania produktu powinny pozostawać wilgotne. Pozostawić do wyschnięcia lub po upływie czasu działania wytrzeć powierzchnię do sucha jednorazową suchą ściereczką. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego stosowania produktu!

Skład 100 g zawiera: 50 g etanolu pH (koncentratu): ok. 8

4031255033112

Specyficzne kody

Produkt nie ma jeszcze żadnej oceny.

16 innych produktów w tej samej kategorii

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: