Impregnat do kamienia wolny od rozpuszczalników 5l Kiehl Impranet
  • Impregnat do kamienia wolny od rozpuszczalników 5l Kiehl Impranet

Impregnat do kamienia wolny od rozpuszczalników 5l Kiehl Impranet

601,00 zł
Brutto

Impranet jest impregnatem do kamienia przeznaczonym do stosowania zarówno w obszarze wewnętrznym jak i zewnętrznym. Impranet wnika głęboko w pory i po utwardzeniu chroni powierzchnię przed wnikaniem wody i oleju. W ten sposób Impranet przeciwdziała szkodom wywołanym niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i mrozem nawet na powierzchniach, które stale pozostają wilgotne. Impranet zabezpiecza powierzchnię przed porostem mchów i glonów. Jest wolny od rozpuszczalników organicznych i posiada neutralny zapach. Dzięki tej innowacyjnej formule optymalnie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach.

Ilość

Skład
W 100 g zawartych jest: 1,5 g poliheksanidu. Pozostałe składniki: środek impregnujący, emulgatory
pH (koncentratu): ok. 5

Obszar zastosowania
Do impregnowania nowo położonych lub starych, umytych gruntownie, wolnych od wosku i tłuszczu, suchych podłóg z kamienia naturalnego i sztucznego oraz podłóg ceramicznych o porowatej lub chłonnej powierzchni takich jak: granit, porfir, gnejs, marmur, piaskowiec, aglomerat kamienia, beton poddany obróbce, klinkier, cegła gliniana, beton i jastrych betonowy. Nie nadaje się do kamionki z mikroporami.

Sposób użycia
Przed użyciem przeprowadzić w niewidocznym miejscu test na ewentualną zmianę koloru lub pogłębienie odcienia zabarwienia.

Impregnacja kamienia: Impranet należy nanieść spryskiwaczem lub mopem płaskim na wyczyszczoną, wolną od tłuszczów i możliwie suchą powierzchnię w zależności od jej chłonności aż do nasycenia. Nasycenie zostało zakończone, jeżeli Impranet nie wnika w strukturę lecz pozostaje na powierzchni. Nadmiar produktu tworzy mleczną, kleistą warstwę, którą należy usunąć w procesie maszynowego mycia na mokro (Copex, 1 L na 10 L wody, czerwony Pad) koniecznie przed upływem 1 h. Temperatura powierzchni poddanej obróbce nie powinna być niższa od 5° C i nie powinna przekraczać 25° C. Powierzchnia nadaje się do chodzenia po wyschnięciu. Właściwości odpierania wody i oleju są ukształtowane w pełni dopiero po upływie ok. 5 dni

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania produktu!

Zużycie na m2
Impregnacja kamienia: 50-150 ml w zależności od chłonności powierzchni
Algicydy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed każdym użyciem zapoznać się z oznakowaniem i informacją o produkcie.

Xi, drażniący w koncentracie.
R 43 Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą.
S 37 Nosić odpowiednie rękawice ochronne.
S 24/25 Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Unikać kontaktu ze skórą. Nosić rękawice ochronne (np. z butylokauczuku). Rozlany koncentrat natychmiast zebrać a pozostałości zmyć wodą. Zabrudzoną skórę przemyć natychmiast obficie wodą, zabrudzoną odzież zdjąć. Chronić przed mrozem, nagrzewaniem i promieniami słonecznymi. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej. Do recyclingu zwrócić tylko całkowicie opróżnione opakowania.

j210515

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Produkt nie ma jeszcze żadnej oceny.

16 innych produktów w tej samej kategorii

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.